Campbell Harrison

NárodnostAustrálie
Přezdívka—-
Datum narození28.06.1997 (27 let)
Výška—-
Ape index—-
StylZávodní
Největší soutěžní úspěchOL kvalifikace ´23
Nejtěžší boulder—-
Nejtěžší cesta—-

Campbell Harrison není známé lezecké jméno. Tento lezec, podobně jako členové týmu z JAR, nemá za sebou velkou výherní kariéru. Je dost pravděpodobné, že hlavní úspěch jeho lezecké kariéry bude účast na Olympijských hrách v Paříži.

O Campbellovi není moc známo. To je dáno částečně tím, že bývá často jediný Australan na IFSC, ale také tím, že není příliš zapamatovatelný lezec na mezinárodní scéně.

Kariéra

Když se řekne Campbell Harrison, rozhodně vám nenaskočí idea mistra světa. To je protože Harrison bohužel není definice nejlepšího závodního lezce. Většinou na závodech skončí pod 20. příčkou. Jeho největší lezecký úspěch, byl kontinentální titul v lezení na obtížnost z let 2013 a 2016. Nejspíš ale šlo o kategorii mladistvých.

Skalní lezení

Není moc známo o výstupech tohoto Australského lezce. Nemá účet na žádných z hlavních lezeckých databází a na svých sociálních sítích se žádnými výstupy nechlubí. Dalo by se ale čekat, že leze něco kolem obtížnosti 8c-9a na laně.

Mimo lezení

Ani v tomto ohledu není Campbell bohužel ten nejzajímavější lezec (narozdíl od např. Gruppera) Harrison je instruktor lezení a barista.

Na závěr

Campbell není světoznámé jméno a Hry mu k tomu nejspíš nepomůžou. Přesto se na nich ukáže a snad to povede k dobrému zážitku a podívané.

RokSoutěžPost
2023Oceánská OL kvalifikace1.
2016Mistr Oceánie, Lead1.
2013Mistr Oceánie, Lead1.
Rumblr; Campbell Harrison