Plány na 2023

Ahoj Všem!

Rok 2022 nám pomalu končí a my, stejně jako vy (a asi všichni ostatní), se chystáme na vánoční pauzu. Rok 2022 byl náš první opravdový rok online. Začali jsme s VARPem (předtím Ahold) začátkem 2021, ale to byl ještě trošku trial run.
VARP se nám už zajel do svých kolejí, články létají na web pravidelně, Instagram žije a na YouTube a Facebooku se pracuje. TOPO pro Prahu stále existují a vznikají nová, takže sem máte ještě proč chodit. 2023 bude ještě lepší, než to bylo doteď.

winter bouldering, Mrkev, jan mrkev kulhánek, 2023, VARP
Jan „Mrkev“ Kulhánek – Zimní bouldering, Divoká Šárka

Co se chystá?

Začněme tím nejdůležitějším! Na 2023 pro vás chystáme tištěného průvodce na Prokopské údolí, Hlubočepské plotny a kolem léta i na Bouldering v Divoké Šárce (což je náš malý mega projekt). Velice doufáme, že budeme moct ceny nechat pod 250 Kč, aby si knížku mohl dovolit každý. 

Spolu s tím chystáme spolupráci s jinými úžasnými tvůrci, jako je Lezem.cz nebo Pruhovaný obchod. Skrz ně budou dostupná trička a plecháčky s motivem Divoké Šárky a časem možná i Prokopského údolí a Hlubočepských ploten.

Očekávat můžete taky možnosti chodit s námi lézt na do hal v Praze nebo na skály a taky postupné tlačení zbytku TOPO na Prahu.
Doufáme, že se do 2023 těšíte stejně jako my!

Lezení zdar!
Honza „Mrkev“ Kulhánek

VARP Instagram

Komentáře

Vlákno uzavřeno.